Movies
Ratings
128
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Late SpringRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 5.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
JoyRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0