Titles you rated
SPEC: ShouRated ★ 3.0
Galileo XXRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
Galileo ZeroRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
HERORated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.0- 정의의 아군Rated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 2.5
Into the White NightRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 0.5
For You in Full BlossomRated ★ 1.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 2.5