Movies
Ratings
89
PapillonRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0