Titles you rated
Cold EyesRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
My WayRated ★ 2.0