Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.5
JunoRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
HeathersRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0
The HoursRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 1.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0