Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
The Hangover Part IIIRated ★ 2.5
JokerRated ★ 0.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 5.0
DreddRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5