Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0