Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 3.5
Escape from PretoriaRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5