Movies
Ratings
52
She's Out of My LeagueRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0