Titles you rated
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Jack and JillRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5