Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Sweet SpyRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 4.5- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 4.0
Mackerel RunRated ★ 2.5
Sweet Savage FamilyRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Gold TowerRated ★ 3.5
Friend, Our LegendRated ★ 4.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 5.0