Movies
Ratings
264
GattacaRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 4.0