Series
Ratings
28
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5