Series
Ratings
13
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0