Titles you rated
OasisRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0