Series
Ratings
89
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5