Movies
Ratings
1180
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Anyone But YouRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 1.5
AnoraRated ★ 4.0- ConfessionRated ★ 1.0
The FounderRated ★ 3.5
I Haven’t Done AnythingRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Few Moments of CheersRated ★ 2.5
Solitary Gourmet 2023 New Year’s Eve SpecialRated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
Deep ImpactRated ★ 3.0