Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0