Movies
Ratings
584
A Year-end MedleyRated ★ 0.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0- A Good BusinessRated ★ 3.5
24 FramesRated ★ 3.5
DetroitRated ★ 4.0
RecallRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0