Movies
Ratings
190
21Rated ★ 2.5
ChappieRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
LavaRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0