Titles you rated
ExcisionRated ★ 3.0
A Ghost StoryRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
Eden LakeRated ★ 3.5
DeerskinRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
ArcadianRated ★ 2.5
Sasquatch SunsetRated ★ 3.0
Mr. Harrigan's PhoneRated ★ 2.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
Donnie DarkoRated ★ 3.5
V/H/S/HalloweenRated ★ 3.5
The EmpireRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Crimes of the FutureRated ★ 3.0
Infinity PoolRated ★ 3.5
LividRated ★ 2.0
Gerald's GameRated ★ 2.5