Titles you rated
The Final PieceRated ★ 3.5
HojoRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
The AnchorRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
ItRated ★ 2.5
The CulpritRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
GretaRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0