Movies
Ratings
49
Tidal WaveRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.5
The Hot ChickRated ★ 0.5
Total RecallRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 1.5
300Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 0.5
OblivionRated ★ 0.5
ArmageddonRated ★ 4.0