Movies
Ratings
174
Deep ImpactRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 1.0
LucyRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 2.0
A MillionRated ★ 0.5