Titles you rated
ScandalRated ★ 3.5- MomRated ★ 3.5
Two and a Half MenRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.0- The Mindy ProjectRated ★ 3.5
- The Mindy ProjectRated ★ 3.5
The Mindy ProjectRated ★ 4.0
MistressesRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.5