Movies
Ratings
127
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
UnfriendedRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
UnknownRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0