Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.5- 28 Months LaterRated ★ 3.5
- Bank AttackRated ★ 2.0
Twilight GangstersRated ★ 2.5- SinglesRated ★ 3.0
- Gangster LessonsRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5- Father And Son: The Story Of MenciusRated ★ 2.0
Two GuysRated ★ 3.5
Short TimeRated ★ 2.0
Searching for the ElephantRated ★ 1.0