Movies
Ratings
465
Phantom ThreadRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
JumperRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5
Grown UpsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5