Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.5
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0