Series
Ratings
14
Rainkissed FateRated ★ 4.5
Falling high school girl and Irresponsible teacherRated ★ 4.0
Love in the Edge of DivorceRated ★ 4.5- Secret RelationshipRated ★ 5.0
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 4.5
7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy!Rated ★ 5.0- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 5.0
Ao Haru RideRated ★ 5.0
When I Fly Towards YouRated ★ 5.0
Attention, love!Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Lighter and PrincessRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 2.5