Titles you rated
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
PunchRated ★ 1.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0