Movies
Ratings
530
HeroRated ★ 4.0
Project ARated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.0
3:10 to YumaRated ★ 3.0
Rocky IIIRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
God of Gamblers IIRated ★ 3.0
Rocky IVRated ★ 3.5
A Knight's TaleRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 2.0