Titles you rated
The SimpsonsRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
NikitaRated ★ 3.0
NikitaRated ★ 3.0- Gang RelatedRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Dead SetRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0