Movies
Ratings
482
The ShiningRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
The Teachers' LoungeRated ★ 3.0
RBGRated ★ 5.0
QueenpinsRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.0
The MauritanianRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 1.5
The PlatformRated ★ 2.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 0.5
Children of MenRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0