Movies
Ratings
262
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 0.5
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 5.0
ChawRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 5.0
American PieRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0
Wishing StairsRated ★ 5.0
The Guard PostRated ★ 3.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 4.5