Movies
Ratings
687
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Labor DayRated ★ 3.5
Senior YearRated ★ 1.5
The HousemaidRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The Power of the DogRated ★ 4.0