Movies
Ratings
2099
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 0.5
FallRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 1.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 2.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
QuadropheniaRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 2.0
TarRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 2.0
Goodbye, Dragon InnRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 4.5
What Do We See When We Look at the Sky?Rated ★ 4.0