Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Once Upon a StudioRated ★ 4.5
WishRated ★ 2.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5