Movies
Ratings
74
LeonRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 2.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0