Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Paris FolliesRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
The GunmanRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5