Titles you rated
HitmanRated ★ 2.5
MoonRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 3.5
StardustRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 2.0
UnknownRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
Batman ReturnsRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 2.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0