Movies
Ratings
452
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.5
Journey to BethlehemRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- The Birth of KoreaRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
DaylightRated ★ 3.5
Sound of FreedomRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0