Titles you rated
The PriestsRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5