Titles you rated
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 0.5- D-WarRated ★ 0.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
King KongRated ★ 1.5
JawsRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 2.0