Titles you rated
Sex DollRated ★ 0.5
Love, RosieRated ★ 4.0
The Red BalloonRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
I Am Heath LedgerRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 4.5