Movies
Ratings
250
Bleak NightRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 5.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 1.0
Primal FearRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
AlfieRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
The BoxtrollsRated ★ 0.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.0