Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
LastRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 1.5
H.I.TRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0