Movies
Ratings
20
AssassinationRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Here and ThereRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Dolphin BlueRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
FireproofRated ★ 4.0