Titles you rated
No Strings AttachedRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
GloveRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 4.0