Movies
Ratings
2518
Fast CharlieRated ★ 3.0
BushidoRated ★ 3.5
All of YouRated ★ 1.5
Fight or FlightRated ★ 1.5
VisionsRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 1.5
Wolf ManRated ★ 2.0
Black BagRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
The OrderRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Seven Years of NightRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 3.0
Young Woman and the SeaRated ★ 4.5
Kraven the HunterRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 2.0